SHARE

ذبیح‌الله پورشیب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: سطح مسابقات سوئیس نسبتا خوب بود اما واقعیت این است که من اصلا خوب نبودم و به هیچ وجه از عملکرد خود راضی نیستم. باید واقعیت را گفت، حتی ۳۰ درصد هم آماده نبودم و همین موضوع باعث شد تا نتیجه‌ای که به دست آمد واقعا ایده‌آل نباشد.

وی ادامه داد: ۴ بازی در وزن ۸۴- کیلوگرم انجام دادم اما متاسفانه نتوانستم مدال بگیرم، البته این نتیجه به هیچ وجه بر روحیه‌ام تاثیرگذار نبوده زیرا رقابت‌ها تدارکاتی تنها برای تقویت نقاط ضعف و قوت و به نوعی محک زدن است. هدف‌ام موفقیت در رقابت های جهانی اتریش است و امیدوارم در زمان باقی‌مانده بتوانم بهترین تدارک را داشته‌باشم تا در این مسابقات موفق باشم و دل مردم را شاد کنم.

کاپیتان تیم ملی کاراته اظهار داشت: نمی شود با گرفتن نتیجه در رقابت‌های تدارکاتی کار را تمام شده بدانیم و خیال‌مان راحت شود و در مقابل نیز نمی‌توان با نیتجه نگرفتن انگیزه‌مان را از دست بدهیم و همه چیز را باز هم تمام شده بدانیم. این میادین برای آماده‌سازی است و هدف رقابت های جهانی است. امیدوارم تمام تیم در این میدان موفق باشند و من هم بهترین نتیجه را در این میدان بگیرم.

انتهای پیام/

کلیه مطالب به صورت خودکار جمع آوری شده و مسئولیت آن با وب سایت منبع است.

بدون نظر

پاسخ دادن