SHARE

بازیکنان برزیلی تیم فوتبال سایپا در صورتی که نتوانند رضایت کادرفنی این تیم را تا نیم فصل جلب کنند به احتمال فراوان از جمع خودروسازان جدا می شوند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تیم فوتبال سایپا تهران در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر شانزدهم یک دروازه بان و یک مدافع برزیلی جذب کرد. البته با گذشت سه هفته از این رقابت ها رینالدو مهاجم هم وطن الساندرو فیلیپ و جونیوز لوپز هم به جمع این ۲ بازیکن اضافه شد تا نارنجی پوشان پایتخت در جذب بازیکن برزیلی هت تریک کرده باشند.

با این وجود به نظر می رسد تا پایان هفته دوازدهم لیگ برتر، رینالدو و جونیور برخلاف دیگر هم وطن دیگر خود نتوانسته اند رضایت حسین فرکی و دستیارانش را جلب کنند و به همین دلیل با تداوم روند فعلی خود، به احتمال فراوان در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به سمت درهای خروجی باشگاه سایپا هدایت می شوند.

حسین فرکی در گفت و گو با خبرنگار ما دراین باره اظهار داشت: از عملکرد الساندرو فیلیپ دروازه بان برزیلی خود رضایت کامل داریم اما رینالدو و جونیور تاکنون نتوانسته اند رضایت ما را جلب کنند. آن ها تا نیم فصل فرصت دارند کیفیت خود را ثابت کنند اما در صورتی که در این کار موفق نباشند، به احتمال فراوان با این ۲ بازیکن خداحافظی می کنیم.

انتهای پیام/

کلیه مطالب به صورت خودکار جمع آوری شده و مسئولیت آن با وب سایت منبع است.

بدون نظر

پاسخ دادن