SHARE

دعوای عجیب دو غول بزرگ ورزش جهان مورد توجه رسانه های انگلیسی قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از دیلی میل دو غول بزرگ ورزش جهان “دیوید بکهام” و “ران دنیس” رئیس پیشین مک لارن که هر دو ثروتی به ارزش یک بیلیون یورو در اختیار دارند برای گذراندن تعطیلات کریسمس و شب سال نو به مالدیو سفر کرده بودند.

“بکهام” و “ران دنیس” پس از صرف شام برای تماشای مراسم شب سال نو میلادی و حضور در کنار خانواده و دوستان خود از محل اقامت خود خارج شدند. در آنجا یکی از اعضاء خانواده بکهام از ران دنیس درخواست کرد میزی که آنها رزرو کرده اند را ترک کند، اما دنیس عصبانی شد و گفت این میز برای ماست و ما برای رزرو این میز پول هنگفتی پرداخت کرده ایم و حاضر نیستیم آن را ترک کنیم.

ادبیات تند “ران دنیس” باعث شد “دیوید بکهام” از کوره در برود و الفاظ نه چندان جالبی بین دو طرف رد و بدل شود. البته اختلاف دو طرف روز بعد حل شد و وقتی “دنیس” به اشتباه خود پی برد از “بکهام” عذرخواهی کرد.

یکی از دوستان دنیس در همین رابطه گفت: درست است که آن شب صدای “بکهام” و “ران دنیس” کمی بلند شد اما مشکل خاصی نبود و ۲ طرف که سالهاست یکدیگر را می شناسند پس از رفع سوء تفاهمات با یکدیگر آشتی کردند.

انتهای پیام/

کلیه مطالب به صورت خودکار جمع آوری شده و مسئولیت آن با وب سایت منبع است.

بدون نظر

پاسخ دادن